FESTYN RODZINNY z bajką w wykonaniu Rodziców

9 czerwca 2018 r. – Do Festynu przygotowywaliśmy się już od dawna, szczególnie rodzice, którzy przygotowywali bajkę dla dzieci. W sobotę od rana ruch w ogrodzie przedszkolnym – stoły , ławki, fotele ogrodowe, wypieki rodziców, grill i inne atrakcje, które przygotowują radośnie rodzice. O 14.00 wszyscy przybywają do auli, aby podziwiać rodziców naszych przedszkolaków, którzy w tym roku – pod kierunkiem s.Beaty K. – przygotowali bajkę muzyczną „Ali Baba i 4 Rozbójników”. Wielkie brawa i radość na twarzach dzieci nagrodziły naszych aktorów. A potem podziękowania s.Beaty oraz pożegnanie z „teatrem przedszkolnym” Pana Zbyszka O., który przez kilkanaście lat angażował się w to przedsięwzięcie. Po przedstawieniu wszyscy udaliśmy się do ogrodów przedszkolnych, gdzie na wszystkich czekały już: kawa, napoje, ciasta, grillowane kiełbaski i karkówka, bigos, a także dmuchana zjeżdżalnia z wodą ( było upalnie, więc dzieci przyniosły kąpielówki :)), kucyk, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków i inne atrakcje, które ubogacały nasz rodzinny piknik. Dziękujemy wszystkim za serce i wkład w przygotowanie i prowadzenie Festynu !