Przedszkolaki na wycieczce w Mniszkach

12 czerwca 2018 r. – Przedszkolaki z grupy „Bratki” i „Maki” wyjechały w tym roku na wycieczkę do Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach k.Kwilcza. Przywitały tam nas bardzo miłe panie przewodniczki, które wprowadziły dzieci w świat przyrody ukryty w głębokim lesie, nad rzeką… Przedszkolaki poznały także warsztaty dawnych zawodów, w których mogły wykonywać czynności dla nich ciekawe i niebezpieczne (w tych warunkach było wszystko ok :). Na podwórku zajęły się praniem w baliach, co sprawiło im wiele radości (w domu zapewne tego nie robią :), brały także udział w warsztatach garncarskich (na dowód nabycia tej umiejętności – przywiozły do domu zrobiony przez siebie wazonik). Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i zmęczone po tak pracowitej wycieczce !