Wycieczka przedszkolaków starszych do Deli Parku

Wycieczka przedszkolaków starszych do Deli Parku

11 czerwca 2018 r. – Grupy starsze, czyli „Słoneczniki” i „Tulipanki” pojechały autokarem do ośrodka edukacyjno-rekreacyjnego Deli Park w Rosnówku k. Stęszewa. Zabawa na dmuchanych zjeżdżalniach, ogromny plac zabaw, spotkanie z prehistotycznymi zwierzętami oraz makro owadami, a także podniebna eko-wioska i wiele wspaniałych atrakcji – to kojarzyć się może tylko i wyłącznie z wielką radością i zadowoleniem 🙂 I tak też było. Nikt nie chciał wracać do domu, chociaż po kilku godzinach zabawy dzieci słaniały się na nogach 🙂 W autobusie drzemka i siły wróciły 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij