Maluszki na wycieczce w ZOO

Maluszki na wycieczce w ZOO

14 czerwca 2018 r. – Nasze najmłodsze przedszkolaki – „Stokrotki” pojechały na wycieczkę do ZOO w Nowym Tomyślu. W niewielkim, ale pięknie zagospodarowanym parku, dzieci mogły zobaczyć różne zwierzęta – od bardzo małych (np. świnki morskie) – do tych większych (wielbłądy). Wszystko dla nich było bardzo ciekawe, począwszy od śniadania na powietrzu – do zabawy na koniec tego długieeeego spaceru – na placu zabaw 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij