Pokazy fryzjerskie w przedszkolu

Pokazy fryzjerskie w przedszkolu

2 lipca 2018 r. – Młodsze dzieci chodzące do przedszkola w miesiącu lipcu brały udział w spotkaniu z Panią Ewą S. – fryzjerką, która zapoznała dzieci z pracą w tym zawodzie. Jednocześnie zaprezentowała kilka fryzur na małych główkach naszych dzieci oraz pozwoliła przedszkolakom na rozwijanie talentów fryzjerskich na manekinach. Dzieci były bardzo zadowolone, bo przecież prawie każda dziewczynka chciałaby zostać fryzjerką, a i chłopcy nieźle sprawdzili się w tej roli 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij