Spotkanie z Policjantką

Spotkanie z Policjantką

4 lipca 2018 r. – Okres letni – to czas wyjazdów nad morze, jezioro …, jest to też czas, w którym zdarza się oddalenie od rodziców i wtedy jest strach i poszukiwania. Nauczycielki młodszych grup zaprosiły więc panią Paulinę – policjantkę z Komisariatu w Poznaniu, która zapoznała dzieci z zachowaniem w razie zagubienia się na plaży, albo np. w ogromnym markecie. Pani Paulina przypomniała także o prawidłowym poruszaniu się na drogach i chodnikach, o bezpiecznej jeździe na rowerze i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacyjnych wyjazdów. Dziękujemy i ruszamy w drogę 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij