Co słychać w grupie sześciolatków ?

10 września 2018 r. – Nasza najstarsza grupa – „Słoneczniki” – w ciekawy sposób poznaje otaczający nas świat. Nauczycielka pani Iza realizując program pracy w miesiącu wrześniu – zaprosiła do przedszkola instruktora nauki jazdy – pana Marka R., aby omówił zasady bezpiecznej podróży (jazda w foteliku, zapięte pasy) oraz sprawdził wiadomości zdobyte wcześniej z zakresu ruchu drogowego (znaki, sygnalizacja, zachowanie na drodze itp.). To wszystko zapewne przyda się teraz i w przyszłości, jeśli dzieci urosną i będą chciały zdawać na „prawo jazdy” 🙂 W ramach tego tematu o bezpieczeństwie na drodze – dzieci zabawiły się w konstruktorów i zbudowały różne pojazdy oraz stację paliw z kartonów i innych materiałów. Trzeba przyznać, że przedszkolaki są baaardzo pomysłowe !!!