Jesień w ogrodzie i w przedszkolu

Jesień w ogrodzie i w przedszkolu

24 września 2018 r. – Z jesienią wiąże się wiele ciekawych tematów, jednym z nich jest poznawanie warzyw i owoców w ich naturalnym środowisku. Obok naszego przedszkola siostry mają ogród warzywny oraz sad, więc dzieci w czasie spacerów mogą obserwować prace polowe na bieżąco. Grupa sześciolatków zaprosiła na zajęcia panią Michalinę, która opowiedziała o pracach jesiennych w jej ogrodzie, przyniosła także ze sobą kosz z różnymi warzywami i owocami, które sama uprawia. Następnego dnia po śniadaniu dzieci zabrały się do pracy i zbudowały z różnych materiałów – ogromny stragan, którym bawiły się przez kolejne jesienne dni.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij