Mali sportowcy

Mali sportowcy

30 września 2018 r. – Przedszkolaki lubią biegać ! Biegają na placu zabaw, biegają w parku, biorą także udział w biegach dla dzieci organizowanych przez różne miasta i gminy. W niedzielę kilkoro dzieci – Julia Woźniak (II miejsce), Piotruś Miszczuk, Antek Skrzypczyk i Antek Matusiak – wzięło udział w VIII Biegu Papieskim w Pniewach (biegli także rodzice i rodzeństwo naszych przedszkolaków), a w Kaźmierzu w VI Półmaratonie organizowanym przez Hochland biegli Marcelinka Wachowiak (I miejsce), Milan i Alan Piechocki (III miejsce). Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy !!! Poza tym jesteśmy dumni z naszego Alana Piechockiego (razem z młodszym bratem Milanem trenuje już drugi rok w Szkółce piłkarskiej Kolejorza w Poznaniu), który został wybrany przez swojego trenera – za piękną pracę na treningach- do wprowadzenia zawodników na meczach LECHA. 29 lipca na meczu Polskiej Ekstraklasy Lech Poznań – Crakovia Kraków (2:0) wprowadzał Macieja Makuszewskiego (czołowego piłkarz Lecha i reprezentanta Polski), a na meczu Ligii Europy -2 sierpnia- Lech Poznań – Szachtior Soligorsk (czołowa drużyna Białorusi) 3:1 dla Lecha – Alan wprowadzał kapitana Szachtiora Andreja Klimovicha – bramkarza reprezentacji Białorusi.Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij