Mali sportowcy

30 września 2018 r. – Przedszkolaki lubią biegać ! Biegają na placu zabaw, biegają w parku, biorą także udział w biegach dla dzieci organizowanych przez różne miasta i gminy. W niedzielę kilkoro dzieci – Julia Woźniak (II miejsce), Piotruś Miszczuk, Antek Skrzypczyk i Antek Matusiak – wzięło udział w VIII Biegu Papieskim w Pniewach (biegli także rodzice i rodzeństwo naszych przedszkolaków), a w Kaźmierzu w VI Półmaratonie organizowanym przez Hochland biegli Marcelinka Wachowiak (I miejsce), Milan i Alan Piechocki (III miejsce). Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy !!! Poza tym jesteśmy dumni z naszego Alana Piechockiego (razem z młodszym bratem Milanem trenuje już drugi rok w Szkółce piłkarskiej Kolejorza w Poznaniu), który został wybrany przez swojego trenera – za piękną pracę na treningach- do wprowadzenia zawodników na meczach LECHA. 29 lipca na meczu Polskiej Ekstraklasy Lech Poznań – Crakovia Kraków (2:0) wprowadzał Macieja Makuszewskiego (czołowego piłkarz Lecha i reprezentanta Polski), a na meczu Ligii Europy -2 sierpnia- Lech Poznań – Szachtior Soligorsk (czołowa drużyna Białorusi) 3:1 dla Lecha – Alan wprowadzał kapitana Szachtiora Andreja Klimovicha – bramkarza reprezentacji Białorusi.