Msza przedszkolna

Msza przedszkolna

21 października 2018 r. – W naszym przedszkolu dzieci nie tylko spotykają się od poniedziałku do piątku na wspólnej zabawie i nauce, ale każdego miesiąca w trzecią niedzielę ze swoimi rodzinami przychodzą do kaplicy, aby wspólnie uczestniczyć w Eucharystii. Rodzice i dzieci czynnie biorą w niej udział (śpiewając i czytając, służąc do mszy jako ministranci), a na koniec dzieci idą do ołtarza z relikwiami św. Urszuli Ledóchowskiej, aby tam prosić o wstawiennictwo w różnych sprawach dnia codziennego.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij