Grupa Starszaków prezentuje dawne zawody.

Grupa Starszaków prezentuje dawne zawody.

30 listopada 2018 r. Grupa Starszaków zaprosiła dzieci z innych grup wraz z nauczycielami, aby zaprezentować poznane w tym tygodniu na zajęciach dawne zawody. Odwiedziliśmy zatem zakład krawiecki, byliśmy u garncarza, kołodzieja, u wikliniarki i szewca. Przedszkolaki wspaniale sobie poradziły z prezentacją tych mało znanych już zawodów, a my dziękujemy za ciekawe zajęcia warsztatowe.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij