Św. Mikołaj w przedszkolu

Św. Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia 2018 r. Na ten dzień zawsze z radością czekają wszystkie dzieci. Od rana przedszkolaki poruszone, czy przybędzie do nich Mikołaj z prezentami ? Niektórzy z uśmiechem, inni z niepokojem, ale oto … słychać już dzwonek przed drzwiami. Jest wśród nas ! Jeszcze tylko piosenka, albo jakiś taniec dla gościa i krótka rozmowa, a potem już prezenty. Dziękujemy święty Mikołaju, że co roku o nas pamiętasz !!! 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij