Spotkanie wigilijne

Spotkanie wigilijne

21 grudnia 2018 r. W piątek w przedszkolu ważny dzień, ostatni dzień przed Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie dzieci odświętnie ubrane, uśmiechnięte i przejęte; słychać kolędy, a zapachy dochodzące z kuchni tylko potwierdzają, że to wigilijne spotkanie dzisiaj. Około południa przy pięknie nakrytych stołach wszystkie dzieci z opłatkiem w dłoni słuchają Słowa Bożego o narodzeniu Pana Jezusa w betlejemskiej stajence. Razem z aniołami śpiewamy Gloria !!! i składamy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem. A potem zasiadamy wszyscy do stołów. Na koniec spotkania jeszcze kolędowanie i świąteczne upominki. Chwała na wysokości, a pokój i radość na ziemi ! Zatem – pójdźmy wszyscy do stajenki !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij