Wyjątkowy gość w przedszkolu

Wyjątkowy gość w przedszkolu

8 stycznia 2019 r. Gościmy dzisiaj wyjątkową Jubilatkę – s. Genowefę, która 6 stycznia obchodziła swoje setne urodziny ! Wszystkie grupy zaśpiewały i zatańczyły dla Siostry, złożyły piękne życzenia, ofiarowały laurki i pytały – jak to jest , jak się ma sto lat ? S.Genowefa – bardzo radosna i wzruszona podziękowała przedszkolakom dobrym słowem, słodkościami i modlitwą !!! Dziękujemy Bogu za tak wspaniałą Siostrę !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij