Przedszkolaki a Wielki Post

Przedszkolaki a Wielki Post

6 marca 2019 r. „Za Twój krzyż i Twoje łzy, za przelane krople krwi – Jezu dziękuję Ci ! Za otwarte Nieba drzwi, drogę którą szedłeś Ty – Jezu dziękuję CI !” – tak śpiewają przedszkolaki rozpoczynając Wielki Post – uczestnicząc najpierw w Środę popielcową w nabożeństwie pokutnym z obrzędem posypania głów popiołem , a także w każdy piątek odprawiając ze swoimi nauczycielami drogę krzyżową w naszej kaplicy.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij