Wyjazd do Palmiarni

Wyjazd do Palmiarni

9 kwietnia 2019 r. Dzieci z trzech grup wiekowych: 4,5 i 6-latki wyjechały autokarami do Poznania do Palmiarni, aby tam wraz ze wspaniałymi przewodnikami przenieść się w różne strefy klimatyczne. Miały możliwość poznać nie tylko wielkie albo małe ale ciekawe okazy przyrodnicze, ale również rozmawiały z papugami Ara, oglądały różnej wielkości ryby, żółwie i odwiedziły wylęgarnię motyli egzotycznych. Wyjazd bardzo udany i przedszkolaki wróciły do domu pełne wrażeń.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij