Bajka rodziców dla dzieci :)

Bajka rodziców dla dzieci :)

8 czerwca 2019 r. Nadszedł dzień Festynu Rodzinnego, który rozpoczął się o godz. 14.00 występem rodziców dla dzieci i ich rodzin oraz przybyłych gości. W tym roku rodzice przygotowali bajkę „O straszliwym Smoku i dzielnym Szewczyku”. Od kwietnia pod kierunkiem s.Beaty K. ćwiczyli na scenie role oraz tańce, którymi zaskoczyli swoje pociech, bowiem żadne z nich nie wiedziało o przygotowaniach do tego występu. Radość, duma, czy też łzy (gdy smok porwał królewnę – czyli mamę) towarzyszyły dzieciom. Na koniec wspólny taniec i wieeeelkie brawa. Dziękujemy wam, kochani Rodzice !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij