Co przedszkolaki robią w gorące dni ?

Co przedszkolaki robią w gorące dni ?

19 czerwca 2019 r. Siostry zadbały, aby słoneczne i gorące ostatnie dni roku przedszkolnego upłynęły w radości 🙂 i dlatego też ustawiły w ogrodzie dmuchaną zjeżdżalnię i basen z wodą dla dzieci. Wszystkie przedszkolaki zaopatrzyły się na ten dzień w kostiumy kąpielowe i ręczniki i od samego rana tuż po śniadaniu – kolejno grupami – zjeżdżały i skakały w wodzie szczęśliwe i mokre – ale nie od łez, tylko z radości !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij