Siedmiolatki żegnają Przedszkole

Siedmiolatki żegnają Przedszkole

16 czerwca 2019 r. W niedzielne popołudnie zebraliśmy się wszyscy w kaplicy Sióstr Urszulanek na Mszy św., aby dziękować Bogu za opiekę w ciągu całego roku przedszkolnego, szczególnie zawierzaliśmy Siedmiolatki, które kończą przygodę z przedszkolem. Po Eucharystii w auli na scenie najstarsze dzieci z grupy „Słoneczników” pożegnały siostry i panie oraz koleżanki i kolegów – pięknymi tańcami, wierszami i piosenką. Na koniec – wzruszający serce polonez w wykonaniu siedmiolatków i s. dyrektor Beata Kruszona podziękowała wszystkim: i rodzicom za wspaniałą czteroletnią współpracę i zaangażowanie w życie naszego kochanego Przedszkola, i dzieciom – za wypełnianie codzienności entuzjazmem i wielką chęcią poznawania świata. Dzieci otrzymały błogosławieństwo i uściski od s. dyrektor i swoich wychowawczyń: s. Agaty i p. Izy oraz małe upominki na pamiątkę. Po tej pięknej i wzruszającej uroczystości – rodzice siedmiolatków – najpierw podziękowali nauczycielom za serce i trud włożony w wychowanie ich pociech, a potem zaprosili na tort i wspomnienia – do ogrodu przedszkolnego 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij