Radosny pierwszy dzień w przedszkolu :)

Radosny pierwszy dzień w przedszkolu :)

2 września 2019 r. Pierwszy dzień w przedszkolu najmłodszych dzieci – czyli trzylatków – wcale nie musi być smutny 🙂 Czeka na nich słoneczna i kolorowa sala z zabawkami, pogodne i otwarte nauczycielki oraz mnóstwo ciekawych i nowych zabaw w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Zawsze mogą liczyć na pomoc i opiekę ze strony starszych już koleżanek i kolegów, więc nie ma się czym martwić 🙂 Przedszkolną przygodę czas zacząć !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij