Pierwsza msza św. w nowym roku przedszkolnym

15 września 2019 r. „Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie” – powiedział Pan Jezus, a my posłuszni Jego słowom – w piękny, słoneczny dzień zebraliśmy się w kaplicy sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej na niedzielnej wspólnej Eucharystii. Odprawił ją nasz nowy kapelan ks. Adrian Urbaniak. Do mszy służyło aż 8 przedszkolnych ministrantów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają „przygodę” służby przy ołtarzu. Starsze rodzeństwo czyta i śpiewa, a my wszyscy modlimy się, prosząc Boga o opiekę i błogosławieństwo nad Przedszkolem w nowym roku szkolnym.