„Dzień Kropki” w grupie Maków

„Dzień Kropki” w grupie Maków

16 września 2019 r. W grupie 5-latków Pani Natalia J. przygotowała dla dzieci „Dzień Kropki”, który w dniach od 5 do 15 września obchodzony jest jako międzynarodowe święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia przedszkolaki obejrzały bajkę o Kropce, która zmieniła świat małej Vashti, albo inaczej o Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Na dzieci czekało wiele ciekawych zabaw z KROPKĄ, która sprawiła dzieciom wiele radości.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

dav

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij