Robot – MOBOT w przedszkolu

Robot – MOBOT w przedszkolu

20 września 2019 r. W radosny Dzień Przedszkolaka, na zaproszenie pani Izy Z. z gr. „Słoneczniki” – odwiedzili nas goście z firmy WObit z Dęborzyc wraz z małym robotem MOBOTem 🙂 Mobot to nowoczesny pojazd samojezdny czyli inteligentny pojazd służący do automatyzacji transportu i logistyki. Jego zadaniem jest transport ładunku między wyznaczonymi punktami. Przedszkolaki zatem – nie tylko dowiedziały się do czego służą roboty, ale także mogły się nim przetransportować oraz mogły nawigować poruszanie się robota z umieszczonym na nim kolegą. To było bardzo ciekawe spotkanie !!! Dziękujemy Panu Jackowi Oberowi i jego pracownikom za możliwość poznania MOBOTa 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij