„Pyza na polskich dróżkach”

16 listopada 2019 r. Z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę – dzieci z naszego przedszkola przygotowały program artystyczny „Pyza na polskich dróżkach”. Sześcioletnia Karolina – jako Pyza – przeprowadziła wszystkich zaproszonych gości (rodziców, dziadków i Siostry Urszulanki) przez piękne krainy naszej kochanej Ojczyzny. Mogliśmy podziwiać Warszawiaków, Krakowiaków, Ślązaków, Rzeszowiaków, Górali i z Mazur, w których wcieliły się nasze dzieci z poszczególnych grup wiekowych, zapraszając wierszem i tańcem do swojego regionu. Dzięki Pyzie poznaliśmy piękno naszego kraju, gdzie zapewne latem lub zimą wybierzemy się znów tam z rodzinami.