Śmieciowy pokaz mody na różne pogody :)

Śmieciowy pokaz mody na różne pogody :)

29 listopada 2019 r. Nasze „Słoneczniki” dały dziś popis „na wybiegu” 🙂 Pani Iza przygotowała z sześciolatkami w ramach tematu kompleksowego „Zimno, coraz zimniej” – śmieciowy pokaz mody na różne pogody :). Fantastyczne stroje, pomysłowe i bardzo pracochłonnie przygotowane – zachwyciły zaproszoną widownię (czyli koleżanki i kolegów z innych grup z nauczycielami). Pokaz odbył się w przeddzień zabaw andrzejkowych, czyli w sam raz przed dokonaniem wyboru „w co się ubrać na imprezę?”. W wywiadzie po pokazie nasi goście gratulowali projektantom, a tym samym – modelkom i modelom – pomysłowości i umiejętności w poruszaniu się na przedszkolnym „wybiegu”. Zatem drogie Panie i drodzy Panowie: nie ważne co włożycie na siebie – zawsze będziecie wspaniale się bawić !!! I tego dzisiaj Wam wszystkim życzymy: wesołej zabawy !!! 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij