Czasami mamy zajęcia z rodzicami :)

Czasami mamy zajęcia z rodzicami :)

10 grudnia 2019 r. Pani Kasia wraz z czterolatkami z grupy „Bratki” zaprosiła na zajęcia rodziców, aby wspólnie przygotować kartki świąteczne, które dzieci pragną wraz z życzeniami i kolędami przekazać chorym i starszym Siostrom Urszulankom, a także naszym bliskim z rodziny (może babci i dziadkowi :). Pomysły i wykonanie świątecznych kartek – to prawdziwe arcydzieła, które na pewno bardzo ucieszą obdarowanych. Przedszkolaki wraz z Panią Kasią i Panią Anią dziękują Rodzicom za tak wspaniale wspólnie spędzony czas !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij