Jasełka „w autobusie”

Jasełka „w autobusie”

21 grudnia 2019 r. „Maleńki Jezu zostań tu, zamieszkaj w każdym z nas…” W tym roku – dla zaproszonych rodziców, sióstr i gości przedszkolaki pod okiem s.Małgorzaty przygotowały przedstawienie jasełkowe pt. „Wigilia w autobusie”. Podróżni, którzy w wieczór wigilijny utknęli w zasypanym śniegiem autobusie – wprowadzili wszystkich w świąteczny klimat dobroci i życzliwości, pokazując, że w każdym spotkaniu (nawet obcych sobie ludzi) jest miejsce dla miłości i radości, które przynosi na świat Boże Dzieciątko. „… niech w naszych sercach żyje Bóg, na zawsze, w każdy czas!”

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij