To już 20 lat …

To już 20 lat …

29 grudnia 2019 r. Dwadzieścia lat temu dzieci z domu św. Franciszka przeniosły się do nowego, dużego budynku przedszkola. Najpierw – 20 listopada 1999 r. – w obecności wielu gości: Przełożonej Generalnej M. Jolanty Olech, dyrektor przedszkola s. Jolanty Matuszewskiej, sponsorów i ofiarodawców, projektantów i wykonawców oraz ku radości sióstr urszulanek, dzieci i ich rodziców – dom został poświęcony przez biskupa Marka Jędraszewskiego i oddany pod opiekę Św. Rodziny. W holu został umieszczony kamień węgielny z Groty Matki Bożej przywieziony z Nazaretu. Przed świętami Bożego Narodzenia do nowego budynku przeniosły się dwie grupy starszych dzieci, a w styczniu – przeszły maluszki. Odtąd przedszkole wypełniają kolejne roczniki radosnych i wspaniałych dzieci ! W tym miejscu należą się słowa podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego wspaniałego budynku, a także wszystkim, którzy przez te dwadzieścia lat tworzyli i tworzą nadal wspólnotę przedszkolną. Siostrom urszulankom, paniom i dzieciom – wszystkim DZIĘKUJEMY !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij