Kolędowanie przy żłóbku

Kolędowanie przy żłóbku

2 stycznia 2020 r. Witamy w Nowym Roku !!! Piękna słoneczna, choć mroźna pogoda oraz czas świąteczny – wyciągnęły nas do kaplicy, aby pokolędować Bożemu Dzieciątku. Towarzyszyła nam z gitarą S. Przełożona Justyna. Dzieci wyśpiewywały wszystkie znane im kolędy i pastorałki (a sporo znają) i tak było pięknie i wesoło, że aż Dzieciąteczko się do nas uśmiechało, bo Mu się zapewne bardzo to kolędowanie podobało 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij