Biolaboratorium

17 stycznia 2020 r. W piątek gościliśmy w naszym przedszkolu pana Roberta „Pasjonata”, który przeprowadził dla dzieci warsztaty pod nazwą „Biolaboratorium”. Dzieci poznały ciekawostki z życia niektórych zwierząt, mogły zmierzyć się z odczepianiem przyssawki, sprawdzić – jak powiększa przedmioty woda; sprawdziły – jak widzi swoim okiem pszczoła, mogły też obserwować przez szkło powiększające linie papilarne swoich dłoni, albo oglądać małe zwierzęta lub owady. Dzięki takim zajęciom, sami też możemy zostać pasjonatami przyrody.