Nasze Siostry świętują

Nasze Siostry świętują

31 stycznia 2020 r. Dzieci i pracownicy (świeccy) z Przedszkola Sióstr Urszulanek w Pniewach pamiętają o Siostrach Urszulankach, które pracują w naszym przedszkolu i 2 lutego będą obchodziły Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Z tej okazji dzieci oraz panie przygotowały piękne życzenia wyśpiewane – w ułożonej na tę okazję – piosence 🙂 Była modlitwa, białe róże, laurki, życzenia przedszkolaków, życzenia pracowników, wspólne zdjęcie, a na koniec tort ! Jak świętować – to świętować !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij