„Jaskiniowcy”

„Jaskiniowcy”

21 lutego 2020 r. W piątek „Słoneczniki”, czyli sześciolatki, zakończyły w przedszkolu swoją tygodniową przygodę – zabawę w Jaskiniowców. Przez cały bowiem tydzień wraz z s. Małgorzatą – wędrowały przez temat „W dawnych czasach”. Najpierw poznawały te czasy za pomocą filmów dydaktycznych, a także albumów, a potem same budowały jaskinie, w których pomieszkiwały; poznawały pismo obrazkowe, czyli hieroglify; nazywały swoje zespoły i podpisywały tym pismem. Wykonywały także dinozaury z „odpadów”, w masie solnej robiły odciski łap tych dawnych zwierząt i szyfrem Polibiusza nazywały poznane dinozaury. Sporo tego, ale zabawa była super !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij