Warsztaty chemiczne dla dzieci

Warsztaty chemiczne dla dzieci

19 lutego 2020 r. Nasza „Zerówka” została zaproszona przez młodzież z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek na warsztaty chemiczne prowadzone pod okiem p.Iwony Rypińskiej, przez cztery sympatyczne dziewczyny i jednego chłopaka z grupy „Naukłowców”. Dzieci – przy pomocy młodzieży – mogły doświadczać prostych i efektownych eksperymentów chemicznych. Takie ciekawe zajęcia lubią wszystkie dzieci! (widać to na zdjęciach) Dziękujemy i gratulujemy pasji „Naukłowcom” !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij