W trudny czas – wspieramy Was !

Marzec 2020 Drodzy Rodzice ! Kochane dzieci ! Pozdrawiamy serdecznie w tym wyjątkowym czasie, zapewne trudnym dla każdego z nas. Obecnie, kiedy przedszkole jest zamknięte i trzeba zorganizować czas dzieciom w domu, a jeszcze na dodatek dopadł nas zakaz wychodzenia poza teren domu, czy posesji – zachęcamy do codziennej 🙂 „małej” pracy z książką, kartą pracy, kolorowanką, zabawą czy doświadczeniem przyrodniczym. Wiele jest propozycji w internecie, my też podsyłamy kilka linków. Zachęcam też do znalezienia czasu na wspólną modlitwę, aby wesprzeć siebie nawzajem, nasze rodziny, a także tych, którzy służą chorym i potrzebującym. Módlmy się i ufajmy !!! Wszelkie sprawy przedszkolne – prosimy załatwiać telefonicznie 509 898 259. Pozdrawiamy i zapewniamy o modlitwie ! Wasze Siostry. Podaję link do zajęć z dziećmi: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/wiosna-00

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij