W co się bawić ? od czwartku :)

2 kwietnia 2020 r. Już mamy czwartek ! Dzisiaj mamy dla Was nowe propozycje. Słyszymy od Waszych rodziców, że nieźle sobie radzicie z różnymi pomysłami i doświadczeniami. Szkoda, że nie możemy spotkać się w przedszkolu 🙁 ale przygotowujemy dla Was po powrocie niespodzianki 🙂 Zapraszamy więc do realizacji podanych niżej propozycji zabaw i zajęć:
www.domowyprzedszkolak.pl ; www.kulturalnyplaczabaw.pl ; www.wsip.pl/przedszkole-wsip-online/ Przypominam też o ciekawych półtoragodzinnych codziennych spotkaniach z: mocni w duchu dzieciom. Pozdrawiamy!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij