„Kraina baśni” – czyli zajęcia z angielskiego

6 kwietnia 2020 r. Szczęść Boże, witam wszystkich w nowym tygodniu 🙂 Od dzisiaj rozpoczyna się Wielki Tydzień, wchodzimy w czas głębszego rozważania męki i śmierci naszego Pana Jezusa Chrystusa. Ale ten smutny okres męki zakończony jest przecież radosnym Zmartwychwstaniem ! I my również chcemy mocno wierzyć i ufać, że ten trudny obecny czas zakończy się wkrótce i wszyscy będziemy mogli radować się lepszym życiem. Przed nami zatem dni, w których warto usiąść z dziećmi i wziąć do ręki biblię, przeczytać i porozmawiać o ważnych dla każdego człowieka sprawach, bo przecież Pan Jezus cierpiał za NASZE grzechy, NAM otworzył Swoją śmiercią Dom Ojca, przypomnienie sobie tych świętych tajemnic – przyda się każdemu z nas. Zachęcam ! Dzisiaj także przesyłam zajęcia z angielskiego, które co poniedziałek będę przekazywać od lektora p. Tomka dla poszczególnych grup. Proszę otworzyć i … Przesyłam też propozycje zabaw dla dzieci i oczywiście przesyłamy pozdrowienia i uściski dla naszych przedszkolaków 🙂 🙂 🙂 Tęsknimy i czekamy !!! Kraina Baśni Poziom I 06.04

Kraina Baśni Poziom II 06.04

Kraina Baśni Poziom III 06.04

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij