Witajcie we wtorek !

Witajcie we wtorek !

21 kwietnia 2020 r. Pozdrawiamy wszystkie dzieci i rodziców w słoneczne popołudnie ! Dzisiaj wtorek, a więc przesyłam angielski dla poszczególnych grup. Wysyłam także propozycje zabaw i zajęć dla dzieci, chociaż wiem, że spędzacie teraz więcej czasu na podwórku. Jest też piosenka: „Przegoń wirusa” oraz przypominam o dekoracji okna „będzie dobrze!”. Pozdrawiamy gorąco i czekamy na Was już wkrótce 🙂 Kraina Baśni Poziom I 20.04

Kraina Baśni Poziom II 20.04

Kraina Baśni Poziom III 20.04 https://mojedziecikreatywnie.pl/2015/04/eksperyment-chemiczne-jojo/- link z doświadczeniami dla dzieci
https://kreatywnadzungla.pl/2020/03/wiosna-ach-to-ty-praca-plastyczna.html- strona z pracami plastycznymi i innymi propozycjami dla dzieci

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij