Już piątek ;)

Już piątek ;)

24 kwietnia 2020 r. Już piątek !!! Teraz, kiedy dni są cieplejsze, to wydaje się, że czas szybciej płynie 😉 Dzisiaj mamy dla Was wesoły wierszyk do nauki „O psotnym chomiczku”, bo przecież przedszkolaki lubią zwierzątka i zapewne wiele dzieci posiada je w domu. Prosimy – przyślijcie zdjęcie z Waszym domowym „pupilem”, a my zamieścimy na stronie i każde dziecko będzie mogło poznać Wasze zwierzątko. Poza tym dzisiaj zamieszczamy zdjęcia OKNA NADZIEI, które zrobili: Pani Iza, Kuba, Kacper i Wiktoria Mikuła ( z pieskiem Brutusem) oraz Marcin Bulik. Gratulujemy pomysłów, a w nagrodę zapraszamy na przedszkolny plac zabaw (oczywiście w maseczce :). Przesyłamy też kilka pomysłów na ciekawe zajęcia w domu. Pozdrawiamy gorąco i do zobaczenia !!! o psotnym chomiczku https://www.wsip.pl/pomagamy-w-nauce-z-domu/

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij