Nasze „pupile”

Nasze „pupile”

28 kwietnia 2020 r. Cieszę się, że niektóre dzieci odpowiedziały na prośbę o podzielenie się zdjęciem swojego „pupila”. Wasze zwierzątka są piękne !!! I Was też miło zobaczyć 😉 Przekazuję materiały z angielskiego na ten tydzień – dzisiaj dla wszystkich to samo. Wysyłamy też kilka propozycji zajęć i zabaw dla chętnych dzieci. W tygodniu po 10 maja umówimy się z przedszkolakami z gr. IV na sesję zdjęciową do tablo i zdjęcia legitymacyjne. A teraz czekamy na decyzję rządu o otwarciu przedszkola 🙂 Kraina Baśni 27.04

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij