Informacja dla Rodziców !

Informacja dla Rodziców !

4 maja 2020 r. Dzisiaj przekazuję tylko informację dla rodziców zainteresowanych otwarciem przedszkola: od środy 6 maja przedszkole NIE BĘDZIE jeszcze otwarte. Aby dzieci mogły przebywać w przedszkolu potrzebne jest odpowiednie zabezpieczenie – od każdej strony – co wymaga przygotowania dokumentów, procedur, pomieszczeń itd. Przygotowujemy także deklaracje dla rodziców, którzy chcą przyprowadzić dziecko w maju – może w piątek będziemy już coś więcej wiedziały. Pozdrawiamy i do zobaczenia jutro „na stronie”, bo prześlę zajęcia z angielskiego 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij