Mama !!!

Mama !!!

26 maja 2020 r. Dla kogo dzisiaj kwiatki ? Zapewne na Dzień Matki !!! Dzisiaj piękny dzień dla każdej Mamy. Mimo mnóstwa codziennych obowiązków, zmęczenia, czasem nawet bólu głowy … zawsze możemy się do Mamy przytulić, zwierzyć się jej, możemy razem lepić pierogi, albo upiec ciasteczka 🙂 Wszyscy wiemy najlepiej, że MAMA jest wyjątkowa ! Dzisiaj wszystkim mamusiom składamy życzenia, robimy laurki, kupujemy kwiatki i może też jakieś słodkie czekoladki 🙂 Nie zapomnijmy też pomodlić się do najlepszej Mamy w niebie – Maryi – za nasze mamusie, prosząc o opiekę i potrzebne siły na każdy dzień, a dla zmarłych naszych mam – o radość życia wiecznego. Tyle o Dniu Matki. Przesyłamy kolejne zajęcia z angielskiego i serdecznie wszystkich pozdrawiamy !

Kraina Baśni 25.05

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij