Święta Urszula do serca przytula !

Święta Urszula do serca przytula !

29 maja 2020 r. Wielki dzień dla wszystkich sióstr Urszulanek, ale i dla wszystkich czcicieli św. Urszuli Ledóchowskiej ! Siostry Urszulanki w tym roku obchodzą jubileusz 100- lecia istnienia Zgromadzenia i właśnie 29 maja w uroczystość św. Urszuli – wszyscy świętujemy ! Także przedszkolaki – choć w zmniejszonej liczbie, ale z radością – wyruszyły wraz z siostrami i pracownikami naszego przedszkola – do kaplicy, aby tam podziękować Świętej, że jest z nami i każdego dnia wyprasza nam u Boga potrzebne łaski. Zawierzyliśmy jej opiece nasze życie, rodziny i całe nasze przedszkole, złożyliśmy dary przed sarkofagiem, a potem – w obecności dzieci i pracowników, nasze Siostry (s.Beata, s.Małgorzata i s.Agata) odnowiły śluby zakonne. U św. Urszuli pamiętamy o wszystkich, których tutaj nie ma z nami, a którzy tworzą na co dzień naszą rodzinę przedszkolną 🙂

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij