Dzisiaj Dzień Ojca !

Dzisiaj Dzień Ojca !

23 czerwca 2020 r. Dzisiaj szczególnie pamiętamy o naszych TATUSIACH ! Z tej okazji rysujemy laurki, mocno przytulamy i w modlitwie dziecięcej dobremu Bogu – Ojcu naszemu – wszystkich Tatusiów polecamy ! A z wiadomości przedszkolnych przypominamy o naszej pliszce, która złożyła w doniczce z pelargoniami 5 jajeczek, z których 18 czerwca (po dwóch tygodniach wysiadywania) wykluły się małe pliszeczki. Są jeszcze bardzo malutkie i puchate, dużo śpią, ale kiedy się budzą – otwierają żółte dziobki i czekają aż mama i tata przyniosą smaczne (?) robaki 🙂 My je ostrożnie podpatrujemy i dzięki temu możemy Wam je pokazać 🙂 Wysyłamy kilka zdjęć oraz zajęcia z angielskiego. Przesyłamy też pozdrowienia dla wszystkich !!! Kraina Baśni 22.06

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij