Wesoło jest w przedszkolu :)

Wesoło jest w przedszkolu :)

9 września 2020 r. Oczywiście, że wesoło ! Wszystkie dzieci cieszą się, że mogą chodzić do przedszkola, spotykać się z koleżankami i kolegami, bawić się wesoło w sali i na placu zabaw. Nasze dwie najstarsze grupy, czyli 5 i 6 – latki – w ramach zajęć „Bezpieczna droga do przedszkola” – wybrały się na nasze przejście dla pieszych, aby przypomnieć sobie o bezpiecznym poruszaniu się w pobliżu jezdni oraz przejść na drugą stronę ulicy z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa. Uważnie zwracały uwagę na znaki drogowe oraz kolory na sygnalizatorach.

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij