Wspomnienia …

Wspomnienia …

29 sierpnia 2020 r. Jeszcze dziś pragniemy wspomnieć pożegnanie naszych siedmiolatków, które miało miejsce w ostatnią sobotę sierpnia. Najpierw spotkaliśmy się w kaplicy, gdzie dzieci podziękowały św. Urszuli za opiekę i prosiły o nią na czas szkolny. Potem siedmiolatki pięknie zaprezentowały swoim rodzicom oraz zaproszonym gościom wiersze, piosenki i taniec, których nauczyły się on-line. Mamy bardzo zdolne dzieci, które potrafią uczyć się zdalnie 🙂 Teraz życzymy im, aby wspaniale odnalazły swoje miejsce w szkole i ucząc się – wyrosły na mądrych i dobrych ludzi. Pozostajecie w naszych sercach ! „Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie. Rozkołyszą się drzewa, kos radośnie zaśpiewa, bo nie starszak już idzie -lecz uczeń.”

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij