Dzień Przedszkolaka !

Dzień Przedszkolaka !

21 września 2020 r. Każdy dzień w przedszkolu jest piękny i ważny, bo tutaj można razem się bawić i uczyć, można śpiewać i tańczyć, no i zajadać z apetytem pyszne i zdrowe posiłki, a także biegać, skakać i robić fikołki na placu zabaw. Ale Dzień Przedszkolaka jest świętem dla wszystkich dzieci, które chodzą do przedszkola. I dla tych, które z radością i w podskokach przychodzą każdego ranka, nawet nieraz baaardzo wcześnie. I dla tych, którzy nieco się ociągają i jeszcze czasem mokre oczka z rana mają 😉 Dzisiaj właśnie z tej świątecznej okazji sześciolatki pod okiem dwóch wiewiórek: p. Natalii i p. Martyny przygotowały piękne przedstawienie o „Pomocnikach Pani Jesieni”, bo przecież jesień już się do nas zbliża. Wszystkim uczestnikom – i małym i dużym – bardzo się podobało to jesienne przedstawienie, mamy bardzo zdolne „Słoneczniki” !!!

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij