Goście na sygnale

30 września 2020 r. Grupa 5-latków, czyli „Maki” zaprosiła do siebie Policjantów z naszej pniewskiej Komendy, którzy zapoznali dzieci z zawodem policjanta – pokazali strój, wyposażenie oraz przedstawili dzieciom sposoby reagowania na różne zagrożenia, z którymi mogą się spotkać. W drugiej części spotkania przypomnieli o bezpieczeństwie na drodze, najpierw wszyscy obejrzeli film dydaktyczny „Sierżant Poli”, a potem dzieci same mogły wykazać się znajomością przepisów i reagowania na różne znaki. Na koniec jeszcze ważny punkt programu – czyli policyjny radiowóz.