Najlepszy kompot na świecie :)

Najlepszy kompot na świecie :)

9 października 2020 r. Jesień to czas zbioru owoców w sadach. W ogrodzie sióstr urszulanek ruch, ponieważ jabłonki czerwienią się od pysznych i dojrzałych jabłek, które trzeba pozrywać i przewieźć do spiżarni. Nasze pięciolatki z gr. „Maków” przyniosły do przedszkola rumiane jabłuszka zerwane w sadach przydomowych lub wybrane na straganie na targu. Wszystkie pachnące jesienią jabłka pani Nela z dziećmi omówiła, powąchała, skosztowała, a potem umyła i obrała, podzieliła na cząstki, no a potem to już pięciolatki zabrały się za te jabłuszka i tak powstały pyszne jesienne kompoty. Takie kompoty to najlepsze na świecie !

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij