O produktach ekologicznych w „Makach”

O produktach ekologicznych w „Makach”

Marzec 2021 r. Na prośbę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departamentu Promocji i Jakości Żywności (jak to poważnie brzmi 🙂 nasze pięciolatki z grupy „Maków” z Panią Kasią zajęły się tematem „Skąd się biorą produkty EKOLOGICZNE ?”. Jak się okazało – to był bardzo ciekawy i wręcz pasjonujący temat dla naszych przedszkolaków 🙂 Dzieci przyniosły do przedszkola produkty ekologiczne, wyszukane w domu lub w sklepie – oczywiście z charakterystycznym znaczkiem; niektóre z pomocą dorosłych – upiekły chlebek lub bułeczki ekologiczne 🙂 No i zaczęło się sprawdzanie „Co to znaczy ekologiczny ?

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij