Wiosenne obserwacje

Wiosenne obserwacje

20 kwietnia 2021 r. Wszystkie dzieci są bardzo ciekawe co dzieje się wokół nas wiosną. Przedszkolaki z grupy „Stokrotki” z panią Izą wybrały się do naszego ogrodu, aby poprzez lupy prowadzić wiosenne obserwacje 🙂 Tak wypatrywały i obserwowały, aż znalazły mrówki, które właśnie wybrały się po zimie na spacerek. To tak podobnie – jak nasze przedszkolaki 🙂 Po tym podglądaniu – dzieci z p. Izą – z pianki montażowej zrobiły mrowisko, a potem z papieru mrówki, bo nasze trzylatki są pracowite jak te mróweczki 😉

Strona dla prawidłowego działania może zapisywać pliki cookies w pamięci przeglądarki.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij